Arkadaşlar Işten Ayrıldım Ve Artık Çalışmıyorum.. :(

Ayberoz

Orgeneral
Moderatör
Arkadaşlar 1983 yılından bu yana çalışmaktaydım. 8 şubat 2019 günü artık verimli olamayacağım düşüncesi ile işverenimle uzlaşmalı işi bıraktım. Çevremde birçok mühendis arkadaş var. Onlara artık işi devretmeliydim, ve öyle oldu. 2011 eylülde emekli olmuştum zaten. 55 yaş artık kenara çekilme zamanıdır deyip işden ayrılmış oldum.

Bu sebep ile burada da aktif olamayacağım. Çünkü sistemden uzak ve faal olmayan birinin burada çok fazla sizlere katkısı olacağına inanmıyorum.
Arasıra uğrar burada neler oluyor göz atabilirim. Dokümantasyon ile ilgili hiç bir kayıt yok bende o yüzden sizlere yeni şeyler paylaşamayacağım. Ancak fikir beyanım olabilir.
Sizlere iyi forumlar diliyorum.,
İyi çalışmalar işlerinizde başarılar..

NOT:
Bana ulaşmaya çalışan arkadaşlar varmış. Lütfen anlattığım sebeplerden dolayı telefon ile yada mail ile özelden ulaşmaya çalışmayınız. Yardımcı olamayacağım.

Her şey gönlünüzce olsun. Önemli olan bu.
İnanın sizin deneyimleriniz ve yılların bilgi birikimi herkesin faydalanmak isteyeceği bir derya deniz.
Emekliliğin tadını çıkarmanız dileği ile....

Arkadaşlar 1983 yılından bu yana çalışmaktaydım. 8 şubat 2019 günü artık verimli olamayacağım düşüncesi ile işverenimle uzlaşmalı işi bıraktım. Çevremde birçok mühendis arkadaş var. Onlara artık işi devretmeliydim, ve öyle oldu. 2011 eylülde emekli olmuştum zaten. 55 yaş artık kenara çekilme zamanıdır deyip işden ayrılmış oldum.

Bu sebep ile burada da aktif olamayacağım. Çünkü sistemden uzak ve faal olmayan birinin burada çok fazla sizlere katkısı olacağına inanmıyorum.
Arasıra uğrar burada neler oluyor göz atabilirim. Dokümantasyon ile ilgili hiç bir kayıt yok bende o yüzden sizlere yeni şeyler paylaşamayacağım. Ancak fikir beyanım olabilir.
Sizlere iyi forumlar diliyorum.,
İyi çalışmalar işlerinizde başarılar..

NOT:
Bana ulaşmaya çalışan arkadaşlar varmış. Lütfen anlattığım sebeplerden dolayı telefon ile yada mail ile özelden ulaşmaya çalışmayınız. Yardımcı olamayacağım.
Hocam sizi tanimak guzeldi. Hayatiniz mutluluklarla dolsun..

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Ayhan Bey Umarız her şey istediğiniz gibi olur. Değerli fikirleriniz ve katma değeriniz için çok teşekkür ederiz. Ama sizlerin değerli tecrübelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi çok isteriz. bu sebeple tekrar görüşmek dileğiyle....

Hayırlı olsun, verdiğiniz bilgiler ve paylaşımlarınız için teşekkürler.
Emekliliğinizi sağlıkla, huzurla ve mutlulukla geçirmeniz dileğiyle.

Değerli bilgi birikimi ve görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Sağlıkla mutlulukla huzurla sürdüreceğiniz keyfini sürebileceğiniz emeklilik dilerim..
Darısı başımıza..

Online ISO Standart Eğitimleri

Geri