Gıda Güvenliği Ekip Toplantısı

Öznur Hanım, böyle bir dokümantasyon şartı yok GGET için şirket içinde kullandığınız toplantı tutanağını kullanabilirsiniz.

Öznur Hanım, böyle bir dokümantasyon şartı yok GGET için şirket içinde kullandığınız toplantı tutanağını kullanabilirsiniz.
Teşekkürler öncelikle dönüş yaptığınız için. Kalite denetiminde Denetçimiz istedi. Bende şimdilik ygg benzeri Dökümantasyon oluşturdum. Hala çözüm araştırmaktayım .

Teşekkürler öncelikle dönüş yaptığınız için. Kalite denetiminde Denetçimiz istedi. Bende şimdilik ygg benzeri Dökümantasyon oluşturdum. Hala çözüm araştırmaktayım .
Ben size örnek bir toplantı tutanağı atayım
Örnek teşkil etmesi adına bir tutanak bırakıyorum bu şekilde uygulama yapabilirsiniz. bunun dışında geri çekme tatbikatını değerlendirmek içinde benzer bir uygulama yapmalısınız ihtiyaç duyarsanız onu da paylaşırım.

Ekli dosyalar

• 25072019-1.docx
    35.6 KB · Görüntüleme: 86
'' geri çekme tatbikatını değerlendirmek içinde benzer bir uygulama yapmalısınız ihtiyaç duyarsanız onu da paylaşırım''
bunu da atarsanız çok iyi olur. şimdiden teşekkürler.

Ekte Otel işletmesinde kullanılan bir geri çekme formu bulabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 13 15 F01 Bilgilendirme geri çekme formu.xls
    31.5 KB · Görüntüleme: 55

Online ISO Standart Eğitimleri

Geri