ISO 17025

• Konuyu Başlatan lagrange
  • Başlangıç tarihi
L

lagrange

Misafir
Misafir
ISO 17025 Hakkında nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda özet ve güzel bir sunum

Ekli dosyalar

• 17025 Standardi Hakkında.PDF
    110.1 KB · Görüntüleme: 213
Şükrü bey sizde ISO 17025 Eğitim sunumu varsa paylaşabilir misiniz? Şirketinize ait bir emekse paylaşmayabilirsiniz. internette düzgün bir eğitim sunumu bulduysanız onu paylaşmanız yeterli.
Saygılar...

hakan bey dilerseniz sizi ISO 17025 konusunda moderator yapalım. bilgi ve tecrübenizden herkes yararlansın.

Bence de yaparsınız.
Öncelikle internette bulduğunuz ve gerek gördüğünüz dokümanları forum sitemizde paylaşabilirsiniz.
hem araştırırken öğrenmiş olursunuz hemde öğrendiklerinizi bizimle de paylaşırsınız.

TS EN ISO/IEC 17025 konusunda; eğitim, dokuman, bilgi vb. her türlü yardımda bulunabilirim.
Hakan Bey merhaba ISO 17025 KYS sistemini firmamızda krumaya çalışıyoruz. Hedeflerin oluşturulması ve ölçülmesiyle ilgili elinizde var ise döküman paylaşabilir misiniz acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

Zynep Hanım Merhaba, 17025 2017 revizyonunda personel yetkinliğinin izlenmesi ile ilgili çalışma örneğiniz varmıdır?Şimdiden teşekkür ederim.

Şükrü bey sizde ISO 17025 Eğitim sunumu varsa paylaşabilir misiniz? Şirketinize ait bir emekse paylaşmayabilirsiniz. internette düzgün bir eğitim sunumu bulduysanız onu paylaşmanız yeterli.
Saygılar...
Geç olsun GÜç olmasın :) :)

Ekli dosyalar

• ISO17025TANITIM.ppt
    473 KB · Görüntüleme: 132
TS EN ISO/IEC 17025 konusunda; eğitim, dokuman, bilgi vb. her türlü yardımda bulunabilirim.
Merhaba yeni revizyona göre (2017) deney alanı dışındaki personel için eğitim etkinliği izleme kriterleri neler olabilir nesaıl öoçülür örneğin kalite yöneticisi şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar Dilerim.

Merhabalar;
doküman yardımında bulunabileceğinizi söylemişsiniz. Laboratuvar deney personeli ve kalite yöneticisinin yetkinliğinin izlenmesiyle ilgili denetimde uygunsuzluk yazıldı ve çalışma yapmamız gerekli, yardımcı olabilir misiniz?

Handan Hanım Lab. personellerine ilişkin bir yetkinlik matrisi tasarlamalısınız personelleri ve Lab. içerisinde ki yapılan işleri tanımlamalı ve bunlara yetkinlikler belirleyin Uzman,Eğitim alıyor kendi başına çalışabilir şeklinde olabilir personelleri tanımlarken Kalite Yöneticisi Lab. Şefi Teknik personel şeklinde tanımlamayı unutmayın bunlar genel tanımlardır daha spesifik hale getirmeniz gerekecek

Online ISO Standart Eğitimleri

Geri