Iso 9001 Kalite Yonetim Sistemi Farkindalik Egitim Sunumu

itech

Orgeneral
Site Yöneticisi
Moderatör
Üye
Merhaba Arkadaşlar.
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi uygulayan kuruluşlar için örnek Kalite Yönetim Sistemi Farkındalık Eğitim sunumu ektedir.
Kolay Gelsin

Ekli dosyalar

• Kys-Farkindalik-Egitimi.pdf
    1.8 MB · Görüntüleme: 775
  • kalite sunumu 31.07.2015 son.pptx
    720.1 KB · Görüntüleme: 669
KYS Farkındalık oldukça güzel... Ve elbette diğerleri de... Paylaşımınız için teşekkürler.
Başka eğitim slaytlarınız var ise paylaşabilir misiniz?

Merhaba;
Şirketimizde mavi yaka personele verilmesi için bir eğitim sunumu hazırladım. Fakat İzmir bölgemizdeki eğitimleri veren sorumlu arkadaşımızın 9001:2015 güncel versiyon eğitimi yok. 9001:2008 var. Bu eğitimi vermesi denetim açısından problem olur mu ? Yahut 9001:2015 versiyon eğitimi olan bir personel önce ona eğitim verse daha sonra o eğitimleri verebilir mi ?

Merhaba;
Şirketimizde mavi yaka personele verilmesi için bir eğitim sunumu hazırladım. Fakat İzmir bölgemizdeki eğitimleri veren sorumlu arkadaşımızın 9001:2015 güncel versiyon eğitimi yok. 9001:2008 var. Bu eğitimi vermesi denetim açısından problem olur mu ? Yahut 9001:2015 versiyon eğitimi olan bir personel önce ona eğitim verse daha sonra o eğitimleri verebilir mi ?
Merhaba,
2008 artık geçerli olmadığı için eğitim veremez. Fakat 2015 versiyon eğitimi olup bu eğitimi belgelendirebilen kişi diğer kişilere eğitim verebilir. Eğitimler kayıt altına alınmalıdır. Ve kanıt için gerek eğitimi veren kişinin gerekse eğitim alan kişinin kayıtları muhafaza edilmelidir. Eğitim verilen kişi ayrıca başkalarına eğitim veremez.

Online ISO Standart Eğitimleri

Geri