Iso 9001 Kurulum Planı

secillice

Er
Üye
Merhabalar, çok paydaşlı gıda üretimi yapan bir şirket için 9001 kurulumu yapmaya çalışıyorum. Elinde kurulum için takip edilecek bir planınız var mı? Her şirketin kendi özelinde farklılıklar olduğunu biliyorum fakat ana hatlarıyla 9001 in gereksinimleri karşılayacak bir plan bana kolaylık sağlayacaktır. Umarım paylaşabileceğiniz bir plan sizlerde mevcuttur. Teşekkürler

Merhabalar, çok paydaşlı gıda üretimi yapan bir şirket için 9001 kurulumu yapmaya çalışıyorum. Elinde kurulum için takip edilecek bir planınız var mı? Her şirketin kendi özelinde farklılıklar olduğunu biliyorum fakat ana hatlarıyla 9001 in gereksinimleri karşılayacak bir plan bana kolaylık sağlayacaktır. Umarım paylaşabileceğiniz bir plan sizlerde mevcuttur. Teşekkürler
Merhaba,

Gıda firması iseniz ISO 22000 i temel almasınız ve FSSC 22000-1 için tesis alt yapınızın hazır olmasını tavsiye ederim.
ISO 9001 ve 22000 i entegre olarak kurabiliriz.

Gıda tecrübeniz var mıdır?

Sadece ıso 9001 istiyorsanız forumda yararlanabileceğiniz kaynak mevcut.
Takıldığınız yerde yardımcı olabilirim.

iyi çalışmalar dilerim.

Merhaba,

Gıda firması iseniz ISO 22000 i temel almasınız ve FSSC 22000-1 için tesis alt yapınızın hazır olmasını tavsiye ederim.
ISO 9001 ve 22000 i entegre olarak kurabiliriz.

Gıda tecrübeniz var mıdır?

Sadece ıso 9001 istiyorsanız forumda yararlanabileceğiniz kaynak mevcut.
Takıldığınız yerde yardımcı olabilirim.

iyi çalışmalar dilerim.

Mesut Bey yorumunuz için teşekkür ederim. Şirketin henüz hiç bir alanda ISO sertifikasyonu yok. Önce 9001 devamında 22000-1 in kurulması şeklinde planlama mevcut. 9001 in kurulumu için takip edebileceğim bir plan forumda nerededir acaba?
desteğiniz için teşekkürler.

Mesut Bey yorumunuz için teşekkür ederim. Şirketin henüz hiç bir alanda ISO sertifikasyonu yok. Önce 9001 devamında 22000-1 in kurulması şeklinde planlama mevcut. 9001 in kurulumu için takip edebileceğim bir plan forumda nerededir acaba?
desteğiniz için teşekkürler.
Merhaba,

Forumda plan olarak değil madde madde paylaşımlar mevcut.
Bu işin en iyi yolu madde madde eksikliklerinizi gidermektir.

iyi çalışmalar dilerim.

Online ISO Standart Eğitimleri

Geri